Vera Harmony

account-key

MOJA PRAKTYKA


Moja praktyka polega na wsłuchaniu się w siebie, ukochaniu ciała oraz pracy w swoim własnym flow.
account-heart

MOJE WARTOŚCI


Wierzę w ludzi bardziej niz oni sami – dostrzegam w nich potencjał i ukryte traumy- wiem co zrobić, aby oni zobaczyli to co ja.
account-eye

MOJA MANTRA


Nie jesteśmy na nic skazani, jeśli jesteśmy do czegoś prawdziwie zdeterminowani możemy to zmienić.

Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że będę medytować,


uczyć tego innych i stanę się inspiracją dla wielu osób, by rozpoczęli swoją drogę z medytacją, to nie uwierzyłabym. Kobieta wulkan, ekstrawertyczka, ciągle w biegu, wszędzie mnie pełno.


Pół życia goniłam za sukcesem, odhaczając po drodze poszczególne cele. Głowę miałam pełną marzeń. I tak kiedy kolejne awanse, dyplomy, oraz światowe podboje dawały mi tylko chwilową satysfakcję, postanowiłam poszukać gdzieś indziej. Zamiast na zewnątrz. W środku.


Rozwój duchowy i osobisty interesował mnie od czasu studiów, ale zdecydowanie bardziej wtedy skupiałam się na teorii, niż na praktyce. Od kiedy do moich codziennych rytuałów dołączyła joga, medytacja oraz Peloha, wraz z nimi pojawił się spokój i harmonia. Nie zostało mi to oczywiście dane raz na zawsze. Pracuję nad tym każdego dnia, by mnie nie opuściły. Zdecydowanie jest to droga z której nie chce zbaczać, niż cel który osiągnęłam.


Niezależna, spełniona zawodowo, dom, dziecko, a czegoś jednak brak? Brzmi znajomo?


Czasami po prostu mimo, że posiadamy wydawałoby się wszystko, wciąż nie jesteśmy szczęśliwi. W pewnym momencie w naszym życiu pojawia się kryzys i sami nie wiemy, która droga jest, tą właściwą.

4
5

Wszystkie drogi prowadzą do fundamentalnej kwestii jaką jest zaopiekowanie się SOBĄ, swoją duszą i ciałem!


Moją misją jest inspirowanie ludzi, aby zaczęli korzystać ze swojej wewnętrznej siły, dbali o harmonię i równowagę na co dzień, tworząc w ten sposób lepsze życie dla siebie i innych.


Zapraszam do siebie wszystkich zainteresowanych naturoterapią, zdrowym stylem życia oraz alternatywnymi formami relaksacyjno – terapeutycznymi. Poprzez masaż, sesje relaksacyjne i coachingowe pomagam przejść przez proces odzyskiwania siebie na nowo.


Wierzę, że nie muszę nikogo do siebie przekonywać. Pragnę przyciągnąć tylko tych, którzy z ciekawości, będą chcieli poznać moje wewnętrzne światło. Jeśli to Ty? To przecież już CZUJESZ i wiesz. Więc…Zapraszam!